Олімпійський тиждень

З 14 по 19 вересня 2020 року у школі відбувся Олімпійський тиждень.

14 вересня з метою сприяння розвитку творчих здібностей учнів, розширення світогляду, серед учнів початкової школи організовано та проведено конкурс малюнків «Я спортсмен, я переможець». Найактивнішими учасниками виявились учні 3 класу. 

З метою розвитку  інтересу учнів до рухової активності, виховання почуття  колективізму, 14 та 15 вересня вчителем фізичної культури Частковським О.А. у 3 та 4 класах проведено «Веселі старти». Змагання проводилися у формі естафети. У кожному класі за результатами гри визначено команду – переможця.

Протягом тижня з метою сприяння розвитку творчих здібностей учнів, розширення світогляду серед учнів 5 – 9 класів проведено конкурс на кращу стіннівку на тему «Улюблені види спорту».

З метою ознайомлення з іменами українців – олімпійських чемпіонів та історією розвитку олімпійського руху в Україні, класними керівниками 1 – 9  класів 17 вересня проведено єдину класну годину «Українці – олімпійські чемпіони».

  з 16 по 18 вересня вчителем фізичної культури Частковським О.А.  у 5-9 класах організовано та проведено Олімпійський урок – квест «Шкільні малі Олімпійські ігри», метою яких була популяризація спорту та фізичної культури,здорового способу життя та формування командного духу.

        .